02188536617
تبدیل ایده های بزرگ به محصولات عالی

آدرس دفتر مرکزی: سهروردی شمالی،
خیابان خرمشهر، پلاک 38، طبقه چهارم

02188536617
info@pkarvin.com

واحد بازرگانی

واحد بازرگانی داخلی و خارجی شرکت پترو کیمیا آروین به دو بخش بازرگانی داخلی و بازرگانی خارجی تقسیم می شود. وظیفه اصلی این واحد تامین متریال مورد نیاز واحد مهندسی ساخت و واحد تولید در سریع ترین زمان ممکن است.

بازرگانی خارجی

واحد بازرگانی خارجی شرکت پتروکیمیا آروین دارای منابع معتبر از سازنده های مورد تایید مشتریان می باشد که می تواند متریال های اولیه مورد نیاز را از کشورهای خارجی تامین و وارد کشور کند. همچنین این شرکت ترخیص کالاها را به صورت حرفه ایی در کمترین زمان ممکن انجام می دهد.

بازرگانی داخلی

شرکت پتروکیمیا آروین با رویکردی متفاوت در صنایع سنگین برای پاسخگویی سریع و تحویل به موقع محصولات به مشتریان، همواره اقدام به خرید متریال های اصلی مورد نیاز خود از شرکت های سازنده داخلی می کند. شرکت های فولاد خوزستان، شرکت فولاد اکسین و شرکت فولاد مبارکهاز شرکت های معروف سازنده داخلی متریال اولیه می باشند که شرکت پتروکیمیا آروین به صورت دوره ای یا سالانه اقدام به سفارش گذاری با تناژ بالا می کند. همچنین این شرکت با ارتباط با شبکه گسترده معتبر انبارهای متریال موجود در کشورمی تواند در کمترین زمان ممکن مابقی متریال های مورد نیاز پروژه های خود و یا مشتریان را تامین کند.